נבטים צעירים

הנבטים הם "מזון על" (super-food) מן הטבע! הם עשירים בויטמינים, אנזימים ומינרלים וכל מיני פיטוכימיקלים המופיעים בנבט הצעיר והמתפתח. לשמירה על אורח חיים בריא ולהתחדשות, מומלץ להוסיף נבטים לכל ארוחת ירקות, לפחות פעמיים ביום.

גידול נבטים בחוות בריאות אקולוגית, היא פעילות שיגרתית וטבעית למקום שבו מגיעים אנשים כדי להתחדש ולהחלים בשיטות טבעיות. בחוות האיסיים אנו מגדלים את הנבטים על מצע גידול אורגני המורכב מסיבי קוקוס וקומפוסט (ולא בשיטה המקובלת שהיא על בסיס מים בלבד). כך מקבל הנבט הצעיר את כל המינרלים שהוא צריך לגידולו, והתוצאה נבטים עשירים בחומרי תזונה. הנבטים של חוות האיסיים מסופקים למחלימים, נופשים וסדנאים בחווה, והעודפים משוווקים בישובים הסמוכים.

נבטי חמניות, ברוקולי ותילתן

האיסיים היו הראשונים לגדל נבטים למטרות בריאות. הם התבוננו בטבע והבינו שצמחים צעירים מכילים יותר "משהו" שניתן לכנותו "אנרגית חיים" לעומת צמחים מבוגרים. בימינו ניתן להשוות בין צילומי הילות של נבטים לעומת הילות של צמחים מבוגרים ולראות שההילה של הנבט אכן גדולה באופן יחסי מההילה של הצמח המבוגר. כלומר, מעבר לכל הויטמינים והפיטוכמיקלים, יש בנבטים סוג של אנרגיה החיונית לגדילה והתפתחות, ולחיים בריאים ללא תוספי תזונה מלאכותיים.