רצפת ריקוד באולם ה"היכל"

אנו מזמינים מנחי-סדנאות  בנושאי בריאות, אקולוגייה, התחדשות ומודעות – במיוחד סדנאות תנועה וריקוד, שבשבילן במיוחד נבנתה ריצפת ריקוד בהיכל האיסיים החדש – לערוך כאן את סדנאותיהם באווירה של רוגע, אהבה ונתינה, בנוף כפרי קרוב לטבע.

הסדנאות הבאות בחוות האיסיים:

13-17 ליוני:  חמשת המקצבים –  תמי בורשטיין (עדי ארגוב)

21-24 ליוני:  הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו – פרם סוגנדו

29 ליוני עד 1 ליולי: זה בכלל לא קשור לסיגריות - גל שטיינר

9-10 ליולי: תרפיה בצלילים – אמיר פרלמן ושני הברי

13-15 ליולי: ביודנסה – סילבי טמפל

20-22 ליולי:  סדנה להתחדשות גוף נפש (גירסת קיץ) – דר' זוהר קציר ושורי שטרול

21 ליולי עד 31 לאוגוסט:  ריטריט צום רפואי היגייני – דר' זוהר קציר

31 לאוגוסט עד 2 לספטמבר: סדנה להתחדשות גוף נפש (גירסת סוף הקיץ) - דר' זוהר קציר ושורי שטרול

סדנאות קצרות בהזמנה, בהדרכת זוהר קציר Ph.D, מורה לתזונה ואורח חיים בריא.

1. מהי תזונה בריאה?

סקירה של הגישות הקונבנציונליות והאלטרנטיביות לבריאות. מדוע מה שאנו אוכלים והאופן שאנו מכינים את המזון שלנו משפיע על הבריאות. מדוע בשר, חלב ומוצריו מזיקים לבריאות. איזה מזונות צמחיים יכולים להחליף בשר וחלב. www.essenefarm.com/natural-health

2. סדנה להכנת מזון חי.

הכנת מאכלים טעימים ללא בישול! חלב שקדים, חלב שומשום, שייק בננות (Smoothy)   שייק ירוק, מרק אנרגיה, לחם איסיים ועוד'.

3. גינה אורגנית על קרטון!

הכנת ערוגה אורגנית על קרטון

מהו גינון אורגני וכיצד ניתן לגדל ירקות ללא חומרי הדברה וכימיקלים. כולל הדגמה בביצוע הגינה על קרטון שלב אחרי שלב. www.essenefarm.com/gallery

4. בניה אקולוגית בקש ואדמה.

הסבר השיטה ועקרונותיה. במה שונה הגישה האקולוגית מהגישה הקונבנציונלית לבניה למגורים. ביקור בלוד'ג של חוות האיסיים. שיטת מיזוג האוויר וטיהור מי השופכין במקום.

www.essenefarm.com        www.essenefarm.com/english

5. האיסיים ומנהגיהם.

מיהם האיסיים ומדוע בחרנו לקרוא את החווה על שמם. הקשר בין האיסיים לנוצרים הראשונים. האם האיסיים היו צמחוניים? מה ידוע על אורח חייהם. קטעים נבחרים מהתורה האיזוטרית של האיסיים.

www.essenefarm.com/essene

יצאים לטיול

6. טיולים על ה"מסלול המעגלי".

ניתן לבחור כל קטע על ה"מסלול המעגלי" מסביב למושב אבן ספיר ולהדגיש בהדרכה אחד מהנושאים הבאים:

                           א) צמחי בר ושילובם בתזונה.

                             ב) חקלאות טרסות בהר.

                             ג) חפירת מעיינות שכבה.

                             ד) מהאיסיים ועד הפרנציסקנים.

הנושא האחרון מודגש במהלך הביקור במנזר "יוחנן המטביל במדבר" הגובל בחוות האיסיים.

www.essenefarm.com/hike

הסדנאות נמשכות בין שעה לשלוש שעות, טיול בין שעתיים לארבע שעות.

 חוות האיסיים        טל' 02-6449588            info@essenefarm.com

כמו כן ניתן להתארח בחווה גם מבלי להשתתף בסדנה ולקבל הדרכה בתזונה ואורח חיים בריא לפי גישת הבריאות הטבעית.

ריטריט צום רפואי היגייני

בקיץ 2017, בין התאריכים 21 ליולי ועד 31 לאוגוסט, יתקיימו בחוות האיסיים סדרת צומות מונחים,  מ-5 ימים ועד 30 יום. במסגרת התהליך הנקרא:  "ריטריט צום רפואי היגייני". הריטריט מיועד למי שכבר התנסה בצומות ומכיר בפוטנציאל הרפואי של צום על בסיס מים בלבד, ושוקל  את האופציה להחלים בצורה טבעית ממחלה כרונית או אקוטית, ואולי לטוס לחו"ל לשם כך.

צום רפואי יכול להביא להחלמה שלמה ממחלות כגון; סכרת, דלקת פרקים, קוליטיס, יתר לחץ-דם ומחלות כרוניות נוספות. צום מאפשר לגוף להפנות את משאבי האנרגיה, המופנים בימים רגילים לעיכול והטמעת מזון, לניקוי הגוף מרעלים, לתיקון רקמות פגועות והחלמה מחוליים ממושכים.

בחודש ינואר 2017, ביצע דר' קציר צום של 30 יום  במרכז טנגלווד שבקוסטה ריקה. בתקופה ששהה במרכז טנגלווד, למד דר' קציר את השיטה הנהוגה שם ומקצת הדברים שלמד שם אומצו, ויתווספו לשיטה הנהוגה בחוות האיסיים. אין קשר בין המרכזים והשיטות, אך אנו מציעים לישראלים ששוקלים ברצינות לעשות צום רפואי לבדוק את האופציה לעשות את זה כאן בארץ לפני שמחליטים לנסוע לעשות צום רפואי בחו"ל.

תהליך הריטריט כולל צום ואח"כ התאוששות על תזונה פירותנית. הריטריט יתקיים  בחוות האיסיים, בהנחיית דר' קציר ובפיקוח רופא M.D.  לתאריכים, מחירים, אפשרויות מגורים וכד' נא להיכנס לקישור: ריטריט צום רפואי היגייני לרשום שם את הפרטים שלך, והמידע הרלוונטי יגיע אליך למייל.

קבלה לריטריט צום רפואי, מותנית בפגישה מקדימה עם דר' קציר.  בפגישה נדון על הסיבות שלך לצום ועל הציפיות שלך מהצום.  ניקח בדיקות מקדמיות המצביעות על הכושר שלך לבצע את הצום, ונחליט ביחד על אורך הצום.

בתחילת סדרת הצומות, בתאריכים: 20-22 ליולי, ובסוף סדרת הצומות בתאריכים: 31 לאוגוסט – 2 לספטמבר, תתקיים בחוות האיסיים: "הסדנה להתחדשות גוף נפש" בהנחיית דר' זוהר קציר ושורי שטרול (בשנה שעברה כבר התקימו שתי סדנאות כאלו). משתתפים ב"ריטריט צום רפואי היגייני" מכל אורך שהוא, מוזמנים להצטרף ל"סדנה להתחדשות גוף נפש" (לפני הצום או אחרי הצום) בהנחה של 100 ש"ח.

להרשמה: 02-6449588 או info@essenefarm.com